Hotel Barcelona „Rivoli” 4*

0

hotel barcelona rivoli 4*

Hotel Barcelona „Rivoli” 4* w centrum Barcelony. Cena od 138€ za osobę w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

Ten elegancki hotel usytuowany jest przy słynnej alei Ramblas oraz dysponuje przepięknym, wewnętrznym dziedzińcem i tarasem, z którego można podziwiać widoki na Dzielnicę Gotycką oraz na którym można delektować się filiżanką espresso.

Na dobry początek dnia, na odkrytym tarasie hotelu Rivoli Ramblas serwowane jest śniadanie w prawdziwie barcelońskim stylu. Tutaj także podawany jest lunch, podczas którego można napawać się widokami na miejskie ogrody, które pamiętają jeszcze czasy romantyzmu.

Hotel Rivoli Ramblas utrzymany jest w stylu art deco, który niewątpliwie jest wizytówką tego katalońskiego miasta. Jego teatralne wnętrza łączą styl klasyczny z awangardowym, którym manifestuje się poprzez zmyślne oświetlenie oraz nowoczesne umeblowanie. Goście mogą siedzieć na wewnętrznym patio w hotelu Hotel Barcelona – Rivoli Ramblas, na którym panuje przyjemny chłód, a jego ściany ozdobione są freskami.

Restauracja Le Brut serwuje szeroki wybór potraw kuchni śródziemnomorskiej i międzynarodowej. Zróżnicowane śniadanie w formie bufetu doda Gościom mnóstwa energii na cały dzień. Po kolacji można wybrać się do baru z muzyką fortepianową, zamówić koktajl i posłuchać muzyki na żywo.

hotel barcelona rivoli 4*hotel barcelona rivoli 4*

Rezerwa - Informacja

Do otrzymania dodatkowej informacji prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

Please wait...
Udostępnij

Comments are closed.