Hotel Barcelona „Suizo” 3*

0

hotel barcelona suizo

Hotel Barcelona „Suizo” 3* Ciutat Vella, w centrum Barcelony. Cena dla agencji od 100€ za osobę w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

Hotel ten usytuowany jest w gotyckim sercu Barcelony, w pobliżu katedry i cieszy się doskonałą lokalizacją do zwiedzania tego ekscytującego miasta.

Hotel Suizo oferuje nowoczesne udogodnienia i komfortowe pokoje wyposażone w telewizję satelitarną i klimatyzację. Zachęcamy Państwa do podziwiania tętniących życiem ulic w barcelońskiej Dzielnicy Gotyckiej ze swojego balkonu lub zrelaksowania się w salonie hotelu Suizo.

Doskonałym sposobem na spędzenie dnia będzie spacer po wąskich uliczkach otaczających imponującą katedrę w Barcelonie, która znajduje się zaledwie 200 metrów od hotelu. Niewielka odległość spacerem dzieli hotel również od słynnej alei Las Ramblas z kolorowymi artystami ulicznymi i kawiarenkami.

Polecamy Państwu również spacer do portu lub na plażę oraz wybranie się metrem do innych zakątków miasta. Znajdująca się obok hotelu Suizo stacja metra zapewnia dogodne połączenia środkami transportu publicznego.

hotel barcelona suizohotel barcelona suizo

Rezerwa - Informacja

Do otrzymania dodatkowej informacji prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

Please wait...
Udostępnij

Comments are closed.