Hotel Gran Canaria “Sheraton Salobre Golf Resort & Spa” 5*

0

hotel tenerife Sheraton Salobre Golf Resort

Hotel Gran Canaria “Sheraton Salobre Golf Resort & Spa” 5* położony jest na terenie 36-dołkowego pola golfowego. Cena od 178,00€ w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

Piękny ośrodek Sheraton Salobre oferuje zakwaterowanie w luksusowych pokojach, 6 odkrytych basenów oraz spa z basenem z podgrzewaną wodą. Obiekt położony jest na terenie 36-dołkowego pola golfowego w miejscowości Salobre, 15 minut jazdy od kurortu Maspalomas.

Stylowe pokoje w ośrodku Sheraton Salobre dysponują tarasem z widokiem na góry i pole golfowe. W każdym pokoju znajduje się ponadto duży telewizor plazmowy, a także szlafroki i bezpłatny sejf.

Na terenie obiektu Sheraton Salobre Golf Resort & Spa działają 3 restauracje oraz 3 stylowe bary, czynne w sezonie. W restauracji Perenquén serwowane są przekąski tapas według pomysłu szefa kuchni – zdobywcy gwiazdki przewodnika Michelin. Posiłki bezglutenowe należy zamawiać z tygodniowym wyprzedzeniem.

Na miejscu do dyspozycji Gości jest też zlokalizowany na dachu taras z basenem. Spa obejmuje łaźnię turecką, siłownię i różnorodne sauny. Goście mogą tu również poddawać się masażom i innym zabiegom. Ośrodek oferuje ponadto bezpłatny transfer na oddaloną o 5 km plażę w Maspalomas.

hotel tenerife Sheraton Salobre Golf Resorthotel tenerife Sheraton Salobre Golf Resort

Rezerwa - Informacja

Do otrzymania dodatkowej informacji prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

Please wait...
Udostępnij

Comments are closed.