Hotel Tenerife „Adonis Capital” 2*

0

hotel tenerife adonis capital

Hotel Tenerife „Adonis Capital” 2* w Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie. Cena od 42€ za osobę w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

Hotel Tenerife – Hotel Adonis Capital. Usytuowany w centrum miejscowości Santa Cruz de Tenerife hotel Adonis Capital jest położony w otoczeniu sklepów, barów i restauracji. Pokoje wyposażone są w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz telewizor plazmowy.

Ten funkcjonalny hotel oferuje kawiarnię z panoramicznym widokiem na port i plac Plaza de la Candelaria. Codziennie rano serwowane jest tu śniadanie. Goście znajdą tu także gazety i będą kogli skorzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Pokoje w hotelu Adonis są jasne i przestronne. W każdym pokoju znajduje się łazienka, a wiele pokoi dysponuje balkonem z pięknym widokiem.

Personel całodobowej recepcji hotelu Capital służy pomocą przy wypożyczeniu samochodu i chętnie udziela informacji o atrakcjach turystycznych Teneryfy.

Hotel Adonis Capital położony jest przy placu Plaza de la Candelaria, zaledwie 5 minut spacerem od Parlamentu Wysp Kanaryjskich. Zapewnia on łatwy dostęp do środków transportu publicznego, w tym do tramwajów i autobusów. Lotnisko Aeropuerto de Tenerife Norte oddalone jest od obiektu o 10 km.

hotel tenerife adonis capital hotel tenerife adonis capital

Rezerwa - Informacja

Do otrzymania dodatkowej informacji prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

Please wait...
Udostępnij

Comments are closed.