Usługi Turystyczne

Wycieczki Wczasy Zagraniczne

Szeroki wybór zorganizowanych wycieczek objazdowych za bardzo atrakcyjne ceny. Zakres naszej oferty pozwala na znalezienie czegoś ciekawego dla każdego.

Na bazie naszych sprawdzonych programów oraz na indywidualne zamówienia realizujemy również wycieczki dla zorganizowanych grup znajomych, zakładów pracy, organizacji zawodowych i społecznych. Oferujemy najwyższy poziom usług za najlepszą cenę.

Organizujemy wyjazdy grupowe i indywidualne na międzynarodowe imprezy kulturalne: San Fermin, Tomatina, Barcelona Primavera Sound lub mecze ligi hiszpańskiej.

usługi biuro podróży wycieczki hiszpania barcelona
usługi rezerwacja hotel hiszpania barcelona

Rezerwacja Hoteli

Na pewno zainteresują Państwa nasze usługi w zakresie rezerwacji noclegów dla osób prywatnych, grup turystycznych oraz młodzieży. Nasza lokalna sieć Partnerów w branży hotelarskiej pozwalają nam zagwarantować idealny hotel w bardzo atrakcyjnych cenach na okres Państwa pobytu w Hiszpanii i Portugalii.

Przedstawiamy kilka propozycji zakwaterowania ażeby mogli Państwo wybrać tą która najlepiej odpowiada Państwa potrzebom oraz budżetowi. Dla osób prywatnych i firm doradztwo w kwestiach podróży na wydarzenia kulturalne, sportowe i wyjazdy biznesowe.

Transfery Przewozy Pasażerskie

Przewozy pasażerskie na terenie Europy. Na indywidualne zlecenie realizujemy każdą wskazaną przez Państwa trasę. Świadczymy usługi w zakresie transportu na konferencje, transfery, wyjazdów firmowych, turystycznych i okolicznościowych. Zapewniamy kompleksową obsługę transportową, dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Dla potrzeb indywidualnych dysponujemy wynajmem samochodów, mikrobusów i limuzyn wraz z kierowcą.

  • Transfer na lotnisko, indywidualny odbiór i transport osób z lotniska.
  • Transfer trasa zaplanowana przez klienta.

  • Samochód z szoferem do dyspozycji klienta.
  • Transfer indywidualny i grupowy do wskazanego miejsca.
  • Transfery autokarowy na terenie Hiszpanii i Portugalii.
usługi transfery hiszpania barcelona biuro podróży
usługi turystyczne przwodnik hiszpania barcelona

Usługi polskich licencjonowanych przewodników turystycznych

Dysponujemy usługami polskich licencjonowanych przewodników na zwiedzanie Barcelony. Mogą Państwo wybrać przygotowane przez nas trasy wycieczkowe lub zaproponować które miejsca interesujące chcą Państwo zobaczyć i przygotujemy dla Państwa cala trasę łącznie z biletami wstępu. Atrakcyjne ceny zarówno dla osób indywidualnych jak i dla grup wycieczkowych.

Bilety wstępu na obiekty kulturalne i wydarzenia sportowe

Oferujemy szeroki zakres działań w czasie Państwa podróży. Organizujemy wizyty oraz uczestnictwo w kongresach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Bilety wstępu rezerwujemy, kupujemy i dostarczamy do reki.

  • Imprezy sportowe: mecze piłki nożnej FC Barcelona, Real Madrid, wyścigi Gran Prix F1.

  • Wydarzenia kulturalne: wystawy, festiwale, koncerty.

  • Targi i konferencje.

  • Do obiektów kulturalnych: Sagrada Familia, Alhambra, muzea.

usługi turystyczne bilety wstępu hiszpania barcelona
usługi turystyczne wyjazdy narty hiszpania

Wyjazdy grupowe i indywidualne na narty i snowboard

Najlepsze oferty zimowych wyjazdów do idealnych środowisk naturalnych do jazdy na nartach i snowboardzie. Zakwaterowanie w hotelach w pobliżu najlepszych tras narciarskich w Alpach, Pirenejach, Andorra i Sierra Nevada.

Każde z tych miejsc jest odwiedzane corocznie poprzez wielu fanów narciarstwa, którzy znajdują tam optymalne warunki i usługi do uprawiania zimowych sportów.