Weekend w Barcelonie

0
Weekend w Barcelonie. Proponujemy państwu poznanie Barcelony zupełnie z innej perspektywy. Zwiedzanie emblematycznych miejsc turystycznych połączone z emocjami sportowymi i degustacją kulinarną.

Pierwszy dzień w Barcelonie

Spotkanie z polskim pilotem na lotnisku. Transfer do hotelu w Barcelonie. O ustalonej godzinie zjemy obiad w “ ciemnościach”. Przeżyjemy oryginalne i zaskakujące doświadczenie jedząc obiad z degustacją win w ciemnościach. Dans le Noir to miejsce w którym odrywasz nowe smaki, zapachy i tekstury, wszystko to dzięki temu iż wyłączasz zmysł wzroku, nie widzisz jedzenia ani win które są serwowane!

Przed wejściem na sale w specjalnych zamykanych szafkach osobistych zostawimy wszystko co zbędne, czyli wszystko oprócz naszego ubrania. Telefony, aparaty, marynarki, okulary, torebki itp musza pozostać w szafkach. Po wejściu na sale zostaniemy podprowadzeni do naszych miejsc przez niewidomych kelnerów, którzy będą naszymi „przewodnikami” podczas całego obiadu i degustacji win.Doświadczenie niezapomniane dzięki któremu oprócz odnowy naszych zmysłów staniemy się bardziej tolerancyjni dla niewidomych. Cały czas będzie nam towarzyszył polskojęzyczny tłumacz.

Po południu rozpoczniemy zwiedzanie Barcelony na Segwayu! Nikt nie ma wymówki, nie potrzebujemy prawa jazdy, nawet nie musimy być w dobrej kondycji fizycznej! Dostaniemy kaski i w drogę! Zobaczymy “plażową” część Barcelony. Na koniec odstawimy Segwaye pod typowym hiszpańskim barem-bodegą gdzie zjemy kolacje – tapas i wino.

Niestety do hotelu nie możemy wrócić segwayem gdyż zasady jego prowadzenia są takie same jak drogowe, czyli !jeśli piłeś, nie jedź! Bar w którym będziemy na tapas znajduje się w Barrio Gotico, więc po kolacji proponujemy powrót do hotelu pieszo.

Drugi dzień w Barcelonie

Po śnadaniu czekają nas emocje na torze Montmelo gdzie odbywają się mistrzostwa Formuły 1. Każdy z uczestników będzie mógł zrobić 1 okrążenie rozpoznania toru jako pasażer w Lancer Evo X Mitsubishi prowadzoną przez zawodowego pilota. Później 3 okrążenia w Ferrari F430 F1 jako kierowca z monitorem jako pasażer. Uczestnicy oczekujący na swoją kolej mają do dyspozycji symulatory napędowe. W prywatnym boxie będziemy mieli przygotowany dla nas autoserwis z kawą, mlekiem, wodą, napojami, sokami, słodyczami i przekąskami.

Po obiedzie rozpoczniemy zwiedzanie Barcelony z polskojęzycznym przewodnikiem na vespach. Dzisiaj zobaczymy wszystko czego nie zdążyliśmy zobaczyć wczoraj. Zwiedzanie rozpoczniemy od Rambli – najsłynniejszej spacerowej ulicy w mieście, która zaczyna się przy Placu Katalońskim i kończy przy pomniku Kolumba. Przejdziemy do dzielnicy gotyckiej ze słynną katedrą świętej Eulalii, Placem Królewskim i budynkiem Generalitatu – siedziby Rządu Autonomicznego Katalonii, stojącym na przeciwko budynku zarządu miejskiego. Przejdziemy Paseo de Gracia aby podziwiać domy Gaudiego: Casa Batllo i Casa Mila – „La Pedrera”- zwana kamieniołomem. Nastepnie zwiedzimy Sagrada Familia, wzgórze Montjuic i stadion FC Baracelona.

Śniadanie. Czas wolny który mogą Państwo przeznaczyć na wypoczynek na plaży, zakupy w La Roca Village Outlet lub zwiedzanie. Transfer na lotnisko.

Trzeci dzień w Barcelonie

Śniadanie. Czas wolny który mogą Państwo przeznaczyć na wypoczynek na plaży, zakupy w La Roca Village Outlet lub zwiedzanie. Transfer na lotnisko.

Udostępnij

Comments are closed.